Služby

Pokud máte v úmyslu zahájit stavbu rodinného nebo jiného domu, nebo rekonstruovat starší objekt, pak se vám vyplatí nakoupit materiál u firmy  Stavexa, dle cenové nabídky, kterou pro Vás vypracujeme na základě Vašich požadavků. Můžete také využít i dalších poskytovaných služeb, od zpracování stavební projektové dokumentace, až po vlastní realizaci stavby  doporučenými kvalitními řemeslníky. V případě, že stavební práce budete provádět svépomocí   a nakoupíte u nás stavební materiál, můžete využít náš poradenský servis.

Využijte tedy našich služeb v plné míře k Vaší spokojenosti.

 

ikona_autodopravax
Doprava

Čtyři  firemní automobily slouží k dopravě zboží až k zákazníkovi. Větší dodávky realizujeme kamionovými odběry, traťovou  dodávkou, nebo kamionem přímo od výrobce. Dva nákladní automobily Liaz, s hydraulickou rukou, umožňují skládat materiál na stavbě podle potřeb odběratele.

ikona_realizacestavebx
Realizace staveb

Realizace staveb probíhá ve spolupráci se stavebními firmami specializujícími se na výstavbu rodinných domů na klíč, zateplování budov, pokládka zámkových a betonových  dlažeb, rekonstrukce starších domů, izolace podkroví, vnitřní i venkovní omítky, pokládka vnitřních dlažeb, obkladů, výkopové práce atd.

ikona_poradenstvix
Poradenství

Naše firma poskytuje na své prodejně informace o jednotlivých materiálech dodávaného stavebního sortimentu. Náš odborný personál vám podá vyčerpávající  informace, týkající se vhodnosti použitého materiálu, popřípadě navrhne vhodné technologické postupy. V případě potřeby je možné sjednat konsultační servis, přímo s dýlery jednotlivých výrobních závodů. Svojí poradenskou  činnost nabízí Stavexa již několik let také na výstavě "Stavitel" v Lysé nad Labem.

ikona_casx
Rychlost

Pro rychlé uspokojení vašich potřeb, slouží sklad o cca 2 400 položkách s proškoleným personálem, připraveným operativně řešit ty nejnáročnější požadavky, od výběru stavebního materiálu dle vhodnosti použití, až po koordinaci dopravy na místo stavby s využitím firemní autodopravy.

ikona_kvalitax
Kvalita

Všechno co děláme, směřuje k jedinému cíli a tím je maximální uspokojení Vašich potřeb.
Vysoká úroveň kvality poskytovaných služeb a zboží, je  důležitým prvkem naší práce.
Zárukou kvalitně odvedené práce a poskytovaných služeb, je odborně vyškolený tým pracovníků, a proto klademe důraz na permanentní vzdělávání, zdokonalování a individuální rozvoj našich  zaměstnanců.
Naprostou samozřejmostí je také dodržování zásad bezpečnosti práce, čistoty životního prostředí a vytváření vhodných podmínek pro naši práci a pro Vaše nákupy.
Každý z našich zaměstnanců zodpovídá za kvalitu  vykonané práce na jemu svěřeném úseku.
Jedním ze základních pravidel je hospodárnost a plné využití pracovní doby.
Případné reklamace jsou vyřizovány co nejrychleji a co nejpřijatelnější formou pro Vás.

ikona_dopravapiskux
Doprava písku

Zajišťujeme dopravu písku pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery.

Dodáváme:

  • písek tříděný
  • písek maltový
  • písek na betony

ikona_odvozsutix
Odvoz suti

Odvoz suti z vaší stavby zajistíme pomocí
kontejnerů o tonáži 3t.

Možnost využití kontejnerů o objemech:

  • 3 m2
  • 9 m2
  • 4,5 m2

ikona_financex
Kalkulace staveb

Po předložení vaší projektové dokumentace, vám zpracujeme celkový rozpočet pro vaši stavbu, a to jak cenu za materiál, tak cenu za stavební práce.

ikona_slevax
Akční ceny

Každý měsíc se naše firma, ve spolupráci s firmou Stavo Artikel, účastní letákové akce, nabízející vybraný sortiment za  atraktivní ceny.

ikona_michacicentrumx
Míchací centrum

Míchací centrum fasádních barev a omítek QUICK MIX

  • SILOXANY
  • SILIKONY
  • AKRYL

Namícháme Vám odstín přesně podle Vašeho přání, nebo dle barev z našeho vzorníku. Mícháme fasádní barvy a omítky v široké škále barevných odstínů, akrylátové i silikonové.

Opravdovou výhodou míchacího centra je možnost dodatečně namíchat libovolné množství od již odebrané barvy. Došla-li Vám barva, nebo chcete po určité době poopravit stěny? Není problém namíchat Vaši barvu znovu. 
Míchací stroje jsou plně automatizované a výsledný odstín je vždy identický.

 

ikona_bobcatx
Nakládka UNC

 

 

 

STAVEXA-stavebniny, spol. s r.o.
Vysokovská 1169/60
PRAHA 9 - Horní Počernice
190 00
IČO: 25058185
DIČ: CZ25058185

PROVOZOVNA + koresp. adresa
Pražská 149, Sadská, 289 12
tel./fax: 325 59 43 81
mobil: 724 788 056; 721 063 204
e-mail: stavebniny@stavexa.cz

 

Letní provozní doba:
Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 7:00 - 11:00
Ne: zavřeno

Zimní provozní doba:
Po - Pá: 7:00 - 16:00
So: 8:00 - 11:00
Ne: zavřeno


map2

TOPlist

Stavexa nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu, jako jsou střešní krytiny, vazby, lícové zdivo, zdící materiály, sádrokarton, obklady, dlažby, komíny, okna, střešní okna, dveře, zárubně, izolace včetně hydroizolací, veškerý sypký materiál – vápno, cement, štuky, rovněž spárovací hmoty, lepidla, prostředky na ochranu dřeva a další druhy materiálů, potřebných ve stavebnictví.