Služby

Pokud máte v úmyslu zahájit stavbu rodinného nebo jiného domu, nebo rekonstruovat starší objekt, pak se vám vyplatí nakoupit materiál u firmy  Stavexa, dle cenové nabídky, kterou pro Vás vypracujeme na základě Vašich požadavků. Můžete také využít i dalších poskytovaných služeb, od zpracování stavební projektové dokumentace, až po vlastní realizaci stavby  doporučenými kvalitními řemeslníky. V případě, že stavební práce budete provádět svépomocí   a nakoupíte u nás stavební materiál, můžete využít náš poradenský servis.

Využijte tedy našich služeb v plné míře k Vaší spokojenosti.

Doprava

Čtyři  firemní automobily slouží k dopravě zboží až k zákazníkovi. Větší dodávky realizujeme kamionovými odběry, traťovou  dodávkou, nebo kamionem přímo od výrobce. Dva nákladní automobily Liaz, s hydraulickou rukou, umožňují skládat materiál na stavbě podle potřeb odběratele.

Realizace staveb probíhá ve spolupráci se stavebními firmami specializujícími se na výstavbu rodinných domů na klíč, zateplování budov, pokládka zámkových a betonových  dlažeb, rekonstrukce starších domů, izolace podkroví, vnitřní i venkovní omítky, pokládka vnitřních dlažeb, obkladů, výkopové práce atd.

Naše firma poskytuje na své prodejně informace o jednotlivých materiálech dodávaného stavebního sortimentu. Náš odborný personál vám podá vyčerpávající  informace, týkající se vhodnosti použitého materiálu, popřípadě navrhne vhodné technologické postupy. V případě potřeby je možné sjednat konsultační servis, přímo s dýlery jednotlivých výrobních závodů. Svojí poradenskou  činnost nabízí Stavexa již několik let také na výstavě "Stavitel" v Lysé nad Labem.

Pro rychlé uspokojení vašich potřeb, slouží sklad o cca 2 400 položkách s proškoleným personálem, připraveným operativně řešit ty nejnáročnější požadavky, od výběru stavebního materiálu dle vhodnosti použití, až po koordinaci dopravy na místo stavby s využitím firemní autodopravy.

Všechno co děláme, směřuje k jedinému cíli a tím je maximální uspokojení Vašich potřeb.
Vysoká úroveň kvality poskytovaných služeb a zboží, je  důležitým prvkem naší práce.
Zárukou kvalitně odvedené práce a poskytovaných služeb, je odborně vyškolený tým pracovníků, a proto klademe důraz na permanentní vzdělávání, zdokonalování a individuální rozvoj našich  zaměstnanců.
Naprostou samozřejmostí je také dodržování zásad bezpečnosti práce, čistoty životního prostředí a vytváření vhodných podmínek pro naši práci a pro Vaše nákupy.
Každý z našich zaměstnanců zodpovídá za kvalitu  vykonané práce na jemu svěřeném úseku.
Jedním ze základních pravidel je hospodárnost a plné využití pracovní doby.
Případné reklamace jsou vyřizovány co nejrychleji a co nejpřijatelnější formou pro Vás.

Zajišťujeme dopravu písku pomocí nákladního auta AVIA s kontejnery.

Dodáváme:

Odvoz suti z vaší stavby zajistíme pomocí
kontejnerů o tonáži 3t.

Možnost využití kontejnerů o objemech:

Po předložení vaší projektové dokumentace, vám zpracujeme celkový rozpočet pro vaši stavbu, a to jak cenu za materiál, tak cenu za stavební práce.

Každý měsíc se naše firma, ve spolupráci s firmou Stavo Artikel, účastní letákové akce, nabízející vybraný sortiment za  atraktivní ceny.

Míchací centrum fasádních barev a omítek

Namícháme Vám odstín přesně podle Vašeho přání, nebo dle barev z našeho vzorníku. Mícháme fasádní barvy a omítky v široké škále barevných odstínů, akrylátové i silikonové.

Opravdovou výhodou míchacího centra je možnost dodatečně namíchat libovolné množství od již odebrané barvy. Došla-li Vám barva, nebo chcete po určité době poopravit stěny? Není problém namíchat Vaši barvu znovu.
Míchací stroje jsou plně automatizované a výsledný odstín je vždy identický.

Nakládka UNC